XIII. Metabolik Sendrom Sempozyumu

Üye Giriş
E-mail :
Şifre :
     
Şifremi Unuttum Üye Ol  

XIII. Metabolik Sendrom Sempozyumu

Değerli Meslektaşlarımız,

Metabolik Sendrom Derneği tarafından “13. Metabolik Sendrom Sempozyumu“ 1-4 Eylül 2016 tarihleri arasında Bodrum Hilton Türkbükü Hotel’de düzenlenecektir.

Her yıl düzenlenen sempozyumumuz, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için ilgili tüm meslektaşlarımızı bir araya getirmeyi hedefleyen önemli bir platformdur.

Önceki sempozyumlarımızdan aldığımız geri bildirimler ve sonrasında sizlerden gelen öneriler doğrultusunda kapsamlı bir bilimsel program hazırlamaya çalışıyoruz.

Sempozyumumuzdaki ana konularımız; diabetes mellitus, hipertansiyon, dislipidemi ve obezite olacaktır. Bunların yanı sıra metabolik sendromla bağlantılı diğer sorunlar da tartışılacaktır.

Kongre katılımlarıyla ilgili çeşitli zorlukların yaşandığı son iki yıldır Metabolik Sendrom Sempozyumlarına katılımların katlanarak artması ve siz değerli meslektaşlarımızdan aldığımız çok olumlu geri bildirimler bizi daha da iyisini gerçekleştirmeye teşvik ediyor. Yeni ve güncel her bilgiyi paylaşmak amacıyla çıktığımız bu yolda sizlerin desteği gücümüzün kaynağını oluşturmaktadır. 13. Metabolik Sendrom Sempozyomu için de katılımlarınızı bekliyor, 1-4 Eylül 2016 tarihleri arasında Bodrum’un eşsiz atmosferinde yeniden buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

http://metsend2016.org/


Prof. Dr. Aytekin Oğuz
Düzenleme Kurulu Adına